1. HABERLER

  2. KONGRE-SEMİNER

  3. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi I. Psikoloji Günleri

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi I. Psikoloji Günleri

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü ve Psikoloji Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen I. Psikoloji Günleri sempozyumu 20-21 Kasım 2015'de Topkapı Dr. Azmi OFLUOĞLU Yerleşkesi Alev OFLUOĞLU Konferans Salonunda gerçekleşecek.

A+A-

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü ve Psikoloji Kulübü öğrencileri  tarafından düzenlenen I. Psikoloji Günleri sempozyumu 20-21 Kasım 2015'de Topkapı Dr. Azmi OFLUOĞLU Yerleşkesi Alev OFLUOĞLU Konferans Salonunda gerçekleşecek.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü ve Psikoloji Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen ve ileriki yıllarda da sürdürülmesi beklenen İYYÜ Psikoloji Günleri’nin amacı; psikoloji öğrencilerini ve alanda çalışanları bir araya getirerek bilgi alışverişi ve iletişimi sağlamak ve arttırmak, İYYÜ Psikoloji Bölümü’nün tanıtım ve gelişimine katkı sağlamaktır.Etkinlik alandaki öğrenci, çalışan, akademisyen ve ilgililere hitap etmek üzere, iki gün sürecek paneller, vaka sunumları ve workshoplardan oluşan etkinlik seminer dizisi şeklinde yapılacaktır. 

Bu yıl ilki düzenlenecek olan sempozyumun teması Klinik Sağlık Psikolojisi ile bağlantılı olarak ‘Yas ve Travma’ üzerinedir.

Patolojik yas kavramına yeni bir yaklaşım olan travmatik yas; geri dönüşü olmayan bir tepkidir. Bu tepki, geride kalanın enerjisini, kayıp dışı yaşama aktardığında tamamlanır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Günleri’ne ücretsiz davet ediyor.

Etkinlikle ilgili bağlantılar:

http://www.yeniyuzyil.edu.tr/

http://www.yeniyuzyil.edu.tr/Bolumler/PsikolojiGunleriKayitFormu.aspx

Facebook Etkinlik Sayfası:

https://www.facebook.com/YeniYuzyilUniversitesiPsikolojiKulubu/?fref=ts

Bu haber toplam 7940 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.