1. HABERLER

  2. KONGRE-SEMİNER

  3. İŞ' TE PSİKOLOJİ KONFERANSI

İŞ' TE PSİKOLOJİ KONFERANSI

İşte psikoloji konferansı 11 Aralık-11 Aralık 2007 - İSTANBUL da düzenlenecek.

A+A-

Yer ve Tarih : 11 Aralık-11 Aralık 2007 - İSTANBUL / TÜRKİYE


Düzenleyici kuruluşun Davet açıklaması / Açilis Konusmasi / Önsözü

“İş’te Psikoloji Konferansı” üçüncü yılında insanın işle ilişkisini irdelemeye devam ediyor. Şirketlerin son yıllardaki en büyük rekabet avantajları olan, “Yıldızlara Erişmek; Yeteneği Bulmak ve Yönetmek” teması etrafında şekillenen konferans, farklı sektörlerden ve uzmanlık alanından on ayrı oturum ve konuşmacıyla son derece renkli bir öğrenme ve buluşma ortamı sağlamayı amaçlıyor.

Davranış Bilimleri Enstitüsü ve Mentor Leadership Development şirketlerinin ev sahipliğinde düzenlenen İş’te Psikoloji Konferansı bu yıl kapsamını genişleterek ana oturum konuşmacılarının yanı sıra, daha uygulamaya ve katılıma olanak sağlayan paralel atölye çalışmalarıyla şekillendi. Katılımcılar, ilgi alanlarına göre konuları seçerek daha derinlemesine bilgi edinebilecek, uygulamalara katılabilecekler.

Hemen hiçbir bilim dalının tek başına “bütünü” açıklayamadığı ve her zamankinden çok disiplinler arası çalışmanın gerçekleştiği günümüzde, İş’te Psikoloji Konferansı da psikoloji ve işletmenin yanısıra felsefe, antropoloji, örgütsel davranış, pazarlama iletişimi ve koçluk disiplinlerinden bakış açılarına yer veriyor.

Konu başlıklarının ilginç, içeriklerinin derin, konuşmacılarının çok değerli olduğu bu konferans, sizlerin katılımıyla da anlam bulacaktır.

11 Aralık’ta Kadir Has Üniversitesi’nde görüşmek dileğiyle,  

Emre Konuk

Davranış Bilimleri Enstitüsü

Hande Yaşargil


kongre.net

Bu haber toplam 2715 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.