1. HABERLER

  2. KONGRE-SEMİNER

  3. TPD 17. Yıllık Toplantı ve Klinik Eğitim Sempozyumu

TPD 17. Yıllık Toplantı ve Klinik Eğitim Sempozyumu

TPD'den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Psikiyatri Derneği 17. Yıllık Toplantı ve Klinik Eğitim Sempozyumu 10-13 Nisan 2013 tarihinde Antalya Dedeman Otel' de gerçekleştirileceği ifade edildi.

A+A-

Aktüel Psikoloji / Haber Merkezi 


TPD'den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Psikiyatri Derneği 17. Yıllık Toplantı ve Klinik Eğitim Sempozyumu 10-13 Nisan 2013 tarihinde Antalya Dedeman Otel' de gerçekleştirileceği ifade edildi.

Etkinlikle ilgili TPD'nin resmi web sayfasında yer alan yazılı davet açıklamasında şu ayrıntılara yer verildi.

Türkiye Psikiyatri Derneği 17. Yıllık Toplantı ve Klinik Eğitim Sempozyumu 10-13 Nisan 2013 tarihinde Antalya Dedeman Otel' de gerçekleştirilecektir.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Sempozyum programı hem derneğin Çalışma Birimlerini bir araya getirecek hem de asistan ve uzmanların klinik ve araştırma eğitimi gereksinimlerine yanıt verecek şekilde düzenlenecektir. TPD Yaygın ve Örgün Eğitim Kurulu' nun yaptığı ön değerlendirmeler de programın şekillenmesinde göz önünde tutulacaktır. 

Programda panellerden çok, "Uzmanla Buluşma", "Kurs", "On Soruda Bir Konu", "Siz Olsaydınız Ne Yapardınız" gibi etkileşime ve sürekli eğitime odaklanan toplantılara yer verilecektir. Bu toplantıların konuları yoğun klinik ortamlarda çalışan uzmanların pratik gereksinimlerine göre belirlenecektir. "Olgular ve Sorularla Psikiyatride Güncel" oturumlarının yanı sıra, ağırlıklı olarak asistanların sunumları ile gerçekleştirilecek olan "Olgu Sunumu ve Tartışma" ve "Sözel Bildiri" oturumları düzenlenecektir. Sempozyuma asistan katılımını desteklemek üzere TPD Uzmanlık Öğrencileri Bursu Programı ve Mesleğe İlk Adım Programı geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılar için: http://17.psikiyatri.org.tr/ 

 

Bu haber toplam 3049 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.