1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Süper Loto Çekilişi Yapılıyor! 23 Ocak 2014 Sonuçları

Süper Loto Çekilişi Yapılıyor! 23 Ocak 2014 Sonuçları

Süper Loto çekiliyor. Süper Loto Milli Piyango 23 Ocak çekilişi sonuçları burada olacak. Süper Loto 23 Ocak çekilişi sonuçları belli oluyor. Süper Loto 327. hafta sonuçları

A+A-

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişi bu akşam yapılacak. Süper Loto sonuçları belli oluyor. Süper Loto 23 Ocak sonuçları burada. Süper loto sonuçları aktuelpsikoloji.com'da. Süper loto sonuçları, Süper Loto güncel sonuçları, Süper Loto 23 Ocak sonuçları, Süper Loto biletini sorgulama, Süper Loto geçen hafta sonuçları sayfamızda... Süper Loto 23 Ocak sonuçları çekilişten hemen sonra burada..

http://www.millipiyango.gov.tr/sonuclar/_cs_superloto.php

cekilis.Jpeg

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto 6/54 oyununun her haftaki çekilişi saat 20:00 il 22:00 arasında yapılmaktadır. İşte 16 Ocak 2014 Süper Loto Sonuçları ile Süper Loto hakkında tüm detaylar...

16 Ocak 2014 Süper Loto Sonuçları; 6, 16, 33, 37, 42 ve 50 olarak belirlendi.Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 65 kişi 5 bin 711 lira doksan beşer kuruş, 4 bilen 4 bin 387 kişi 90 lira yetmişer kuruş, 3 bilen 91 bin 300 kişi 7 lira elli beşer kuruş ikramiye alacak.6 bilen talihli kuponunu, Adana'nın Seyhan ilçesindeki bayiden yatırdı.

SÜPER LOTO NEDİR? SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto tüm dünyada oynanan ve çok tutulan bir talih oyunudur. Süper Loto 6/54 ülkemizde 2007 yılından itibaren oynatılmaya başlanmıştır. Türkiye"de Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir ve yetkilendirilmiş Süper Loto bayileri tarafından satışı gerçekleştirilir. Çok beğenilen bir oyun olduğundan, her işlek caddede bir Süper Loto bayisi bulmanız mümkündür. Süper Loto nasıl oynanır sorusunun cevabı basittir. Eğer otomatik olarak makineye doldurtmak yerine kendiniz seçerek oynamak istiyorsanız; Bir kolonda mevcut olan 1′den 54′e kadar olan sayılardan altı adedini seçip işaretlemeniz yeterlidir. Seçtiğiniz sayıların üzerini kalemle işaretlemeniz suretiyle toplamda en az 3 adet doğru sayıyı tutturmanız gerekecektir. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır. Elbette 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilen katılımcı büyük ikramiyeye hak kazanır. Büyük ikramiye milyon liranın üzerindedir.

Süper Loto çekilişleri her hafta Perşembe günü saat 21:30′da yapılır. Süper Loto çekiliş sonuçları, en hızlı şekilde eş zamanlı olarak bu sayfadan öğrenilebilir. Her hafta 6 bilen çıkmadığı için büyük ikramiye bazen devredecektir. Bu da ikramiyenin katlanarak artmasına ve bir sonraki hafta oynayan toplam katılımcı sayısının da yükselmesine yol açacaktır. Katılımcı sayısının yükselmesi ikramiyenin büyümesine yol açacağından, her devirle birlikte büyüyen ikramiye, oyunun cazibesini daha da arttıracaktır.

Çıkan ikramiyeler için zaman aşımı bir yıldır. Bu süre zarfında tahsil edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrayacağından tahsil edilemeyecektir. Kabul edilmeyecek olan sahte, üzerinde oynama yapılmış, zarar görmüş, zaman aşımına uğramış veya iptal edilmiş biletler için ödeme yapılmaz. Bir bilete ödeme yapılabilmesi için, mutlaka çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve ayrıca arka yüzündeki bilet no"sunun net okunacak kadar iyi durumda olması gerekir.

Üç ve dört sayı kombinasyonu tutturan talihlilere ödemeler bayi kanalıyla yapılır. Beş bilen talihlilere ödeme bayi yada Milli Piyango İdaresince yapılır. Altı bilen talihlilerse ödemeyi direkt Milli Piyango Genel Müdürlüğünden alırlar.

18 yaşından küçükler Süper Loto 6/54 oynayamazlar. İkramiye çıkan biletlerine ödeme yapılmasını isteyemezler. 18 yaşından küçüklere Süper Loto 6/54 oynatmak suçtur.

Bu haber toplam 3529 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.