1. YAZARLAR

  2. Tarık Muzaffer

  3. GÜLE GÜLE ÖSS
Tarık Muzaffer

Tarık Muzaffer

Yazarın Tüm Yazıları >

GÜLE GÜLE ÖSS

A+A-

Son ÖSS’nin  son ek yerleştirmelerini geride bıraktık. Editörler ve yorumcular için çok yoğun bir süreçti. 3-4 bine yakın yorum (soru) ulaştı bize. İlk zamanlar tüm soruları büyük bir özveriyle yanıtladık. Ziyaretçilerimiz için gerekli olan tüm sayfaları, bağlantıları ve dokümanları olabilecek en anlaşılır ifadeyle hazırlama gayreti içinde olduk. ÖSS insan yaşamını her safhada ilgilendiren bir deneyimdir. Aktüel Psikoloji olarak yaşamı her açıdan ilgilendiren bu deneyimde ziyaretçilerimize danışmanlık sunma adına Nisan 2009 dan itibaren çok etkili başlıklar altında ÖSS içerikleri hazırladık. Ziyaretçilerimizin doğruyu en anlaşılır ifadeyle bulabilmeleri adına yorucu bir gayret içinde olduk. Gelinen noktada ÖSS bitti. Artık bir daha ÖSS adında bir sınav olmayacak. ÖSS out – YGS&LYS in… Bundan sonraki Rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinde buluşmalarımız YGS ve LYS başlıklarıyla olacak.

Aslında bu yazı bir teşekkür yazısıdır. Öncelikle Sayın Özkan GÖĞERCİN’e içten ve samimi teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Çok açık ve çok anlaşılır köşe yazılarıyla ÖSS danışmanlığına ihtiyaç duyan ziyaretçilerimizde önce ilgi uyandırdı sonra bilgilendirdi. Çok güzel ve anlaşılır ifadelerle on binlerce öğrencinin zihninde ki soruları yanıtladı. Kendisine özel ulaşarak mail gönderen bir çok ziyaretçimize vakti müsait oldukça geri dönüş sağladı. Katkıları bizim için hayati önem taşıdı. Tekrar teşekkür ederiz.

Sitemizin genel yayın sorumlusu Maruf BEÇENE’nin kimliğini gizleyerek Editör Rumuzuyla yanıtladığı binlerce soru bu sürecin en önemli katkılarındandır. Hem köşe yazıları yazarak hem de bize ulaşan maillere verdiği özverili yanıtlar için kendisine de ayrıca teşekkür ederiz.

Yoğun ziyaretçi ağırladığımız bu dönemde ruh sağlığı içeriği konusunda Aile Sağlık Psikoloji ve Psikiyatri haberlerini düzenleyerek içeriğimizi zinde tutan editörlerimiz Sayın Bilenka ÇELEN’e ve Dilek Barutçu’ya da teşekkür ederim. Tüm bunlarla beraber sitemizin müdavimi olan siz değerli ziyaretçilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Köşe yazılarında alışıla gelmiş bir şey değil teşekkür etmek. Ancak çok yorulduk. Yorgunluğumuzu paylaşmak istedim.

Bu sebeple 2009 ÖSS de ziyaretçi akışıyla ilgili Google Analytcs verilerini esas alarak bazı bilgiler vermek istiyorum.

Nisan 2009 İttibariyle

Toplam Tekil Ziyaretçi Sayısı : 2 Milyon 401.361

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı: 4 milyon 731.281

Sitemizin Alexa değerlerine göre dünya sıralaması Nisan 2009 da 450 binlerdeyken 120 bine çıkarak dikey bir yükseliş performansı sağladık.

Katkısı olan herkese ve her şeye tekrar teşekkür ederim. 2009 YGS ve LYS de tekrar buluşmak ümidiyle GÜLE GÜLE ÖSS…

NOT: Bizi takip eden ziyaretçilerin değerlendirmelerini önemsiyoruz. Söylemek istediğiniz bir şeyler varsa (olumlu – olumsuz) aşağıdaki yorum ekle bağlantısından paylaşabilirsiniz.

Bu yazı toplam 4742 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
23 Yorum