1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Bu Haftanın Burçlarında Psikolojik Etkiler Baskın

Bu Haftanın Burçlarında Psikolojik Etkiler Baskın

Akşam Gazete'inden Sema KILIÇ'ın bu haftalık burçlarla ilgili öngörülerinde psikolojik etkenlerin baskın olduğu görüldü. İşte Sema KILIÇ'a göre bu hafta burçların hayatımıza etkileri...

A+A-

SEMA KILIÇ
sema_mavii@hotmail.com


Koç burcu: Geri plandan olayları yöneten ruhsal lider veya topluma ilham veren biri olabilir. Telepati yeteneği, sezgisi, altıncı hissi çok yükselecektir. Yazmak, sanat eseri çıkarmak isteyenler için bol bol ilhamlar alacağı, çok verimli bir dönemdir. Negatif etkide, kişi gerçeklerden kaçmaya hayal, fantezi dünyasında yaşamaya meyledebilir. Bu durumu 
uzun süre devam ettirirse hayatı yaşayamaz hale gelebilir, tıbbı destek şart olur. 

Boğa burcu: Neptün önce kişinin ideallerini karıştırır, kişi ne istediğini bilemez hale gelebilir. Var olan işiyle yapmak istediği iş farklı olabilir. Tecrübelerin de yardımıyla idealleri, istekleri konusunda yeni ve sağlam görüler, anlayışlar kazanacaktır. Yeni ilgi alanları edinmek isteyecek, ruhunu doyuran şeylerle ilgilenmek isteyecektir. Kimi dostluklar daha sıkı olacakken, kimisinden darbe yiyebilir ve dostluk anlayışı değişebilir. allak bullak edebilir
 

İkizler burcu: Neptün kişinin işini ve hayatını önce allak bullak eden gelişmeler yaratabilir. Otorite konumundaki kişilerle ilişkisi muğlak, dumanlı bir atmosfere girebilir. Edindiği tecrübeler ona geleceğe dair sağlam anlayışlar kazandıracaktır. Neptün bireysel haritası uygun olanlar için bu evde ülke veya dünya çapında bir ün getirebilir. Siyaset ve devlet görevinde olanlar gizli işlerin, gizli görevlerin baş aktörü olabilir.   

Yengeç burcu: Neptün bilimsel çalışmalar yapanların zihinsel faaliyetlerini ve becerilerini yükseltecektir. Felsefe, din üzerine araştırma yapanlar yaptıkları çalışmalarla, kitaplarıyla ses getirecektir. Burası aynı zamanda medya, yayın evidir. Bu konularda farklı anlayışlar, olumlu-olumsuz farklı deneyimler yaşanabilir. Siyasette parlamak isteyenler için iyi bir transit açıdır. Öte yandan, depresyona meyilli olan kişiler dikkat etmeli, hayat içinde kalmayı, hayatla barışmayı başaramayanlar tıbbi yardım alabilir. 

ENTERESAN RÜYALAR

Aslan burcu: Kişinin altıncı hissi, telepati yeteneği çok güçlenebilir. Enteresan rüyalar görebilir.   Evlilikte veya ortaklıkta iyi para kazanmakla birlikte, paralar gizemli nedenlerden dolayı ortadan kaybolabilir. Nedeni belli olmayan, mikrop, iltihap kökenli bir sağlık sıkıntısı yaşayabilir. Bireysel yıldızları uygunsa bu hastalıktan kurtulabilir. Tedavi için sıra dışı yollar karşısına çıkabilir.  

Başak burcu: Ruh eşi bulmak isteyenlere müjde! Eşler aralarında telepatik iletişim güçlenecektir. Negatif anlamda, birbirlerine karşı sorumluluk duygusu gevşeyecektir. Bu evliliğe bir süre sonra zarar verebilir. Aşkta ya sevecen, sevgi dolu partner bulabilir ya da tam tersi, bazı gerçeklerini gizleyen, sevdiğini söyleyip sonra ortadan kaybolan, sorumuz tipler çıkabilir.  ruhsal derinlik artar

Terazi burcu: Psikoloji kökenli alerji vs. gibi bir rahatsızlık doğabilir. Ama kişi yaşadığı hayatı, kendi gerçeklerini ne kadar çabuk kabul eder ve hayatla barışırsa, Neptün onu negatif etkilemekten vazgeçer, kişinin ruhsal derinliğini artırmaya yönelir. Evinde hayvan ve çiçek beslemeye meyleder. Şefkatini onları besleyerek, onlarla iletişim kurarak artırır.    

Akrep burcu: Beklenmedik şeylerden, borsadan, havadan para kazanabilirsiniz. Bunun tersi kaybetme riskini unutmadan… Çocuklarınızdan biriyle özellikle daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Belki psikolojik sebeplerden dolayı belki özel yeteneğinden dolayı. Büyük aşk bulmak isteyenler için tam sırası.

ŞEFKAT VE SEVGİ

Yay burcu: Yuva, aile ortamında ruhsal değişimlere yönelten gelişmeler getirecektir. Anne/baba evden ayrılabilir. Biri diğerinin de görevini üstlenebilir, belki diğerinin evden ayrılması ya da başka sebeplerden dolayı. Evde huzur ve şefkat önem kazanacaktır. Bir yakının sağlık sorunu üzerine yaşanan tecrübeler kişiyi daha şefkatli ve sevgi dolu kılabilecektir.  
 

Oğlak burcu: Kişi beklenmedik yolculuklara meyleder. Bu yolculuk mecazi de olabilir, hayal gücünün deryasında gezer ve belki kitap yazma vs çalışmalarına yönelir. Bilimsel, akılcı düşünmeye alışkınsa, kafası biraz karışacaktır. Sevgiyi güçlendiren etkide olacaktır. Yakınlarla destekalışverişi artacaktır.  borçlar gecikebilir  

Kova burcu: Bir kurumun, devletin veya ailenin güvencesi altına girecektir. Kişi yeteneklerinden beklemediği bir servet kazanabilir. Yardım kurumlarına maddi destek verebilir. Negatif anlamda, birilerine maddi olarak bağımlı kalmak zorunda olabilir. Parayı tutmak güçleşebilir. Verdiği borçlar gelmeyebilir veya gecikebilir. Para kazanır ama görünmez olaylar parayı bir anda havaya uçurabilir. 

Balık burcu: Gizemli pırıltısıyla göz kamaştıracak. Amaçlarına mistik yoldan veya şansın yardımıyla ulaşabilir. Negatif anlamda, amaçsızlık duygusu depresyona sevk edebilir, egonun zayıfladığı, duyguların karıştığı durumlarla baş edemezse, tıbbi destek alacak hale gelebilir. Olumlu anlamda, amaçlarına mistik yoldan veya şansın yardımıyla ulaşabilir.   

Bu haber toplam 1627 defa okunmuştur
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.