1. HABERLER

  2. KONGRE-SEMİNER

  3. 47. Ulusal Psikiyatri Kongresi 26 Ekim'de Başlıyor

47. Ulusal Psikiyatri Kongresi 26 Ekim'de Başlıyor

Ana teması "21. Yüzyılda Psikoterapi" olan "47. Ulusal Psikiyatri Kongresi", 26-30 Ekim arasında Maritim Pine Beach Resort,Belek/Antalya'da gerçekleştirilecek.

A+A-

Ana teması "21. Yüzyılda Psikoterapi" olan kongrede, 4 gün boyunca psikiyatri alanında yurt içi ve yurt dışından katılacak uzmanlar ile birlikte bilimsel toplantı ve tartışmalar yapılacak.

Kongrede "Kadın Ruh Sağlığında Koruyuculuk, Bağımlılık Tedavisinde Tıbbi Yaklaşım, Afetler ve Travmatik Stres Hastalıkları, Cezaevleri ve Ruh Sağlığı, Mutlu - Evli Erkeklerin Sırları, Sinema ve Psikiyatri, Kanser Hastasında Psikoterapi Uygulamaları, Antidepresan İlaçların Kardiyovasküler Yan Etkileri, Nörobilim Yüzyılında Cinsel Terapi Teknikleri, 21. Yüzyılda Yeni Sorunlar ve Cinsel Terapide Yeni Alanlar, Türkçe bilim dili ve yabancı terim düşkünlüğünün altında yatan temel nedenler" gibi ana başlıklarda 36 panel, 20 çalışma grubu, 20 kurs, Uzmanla Buluşma toplantıları ve Konferanslarda ruh sağlığına dair bütün konular masaya yatırılacak.

Kongrede ayrıca, 28 Ekim Cuma günü saat 12:00'de basın toplantısı düzenlenecek.


Genel Bilgiler

KONGRE TARİHİ 
26 – 30 Ekim 2011 

KONGRE OTELİ 
Maritim Pine Beach Resort - Belek / Antalya 

KAYIT - REZERVASYON VE DANIŞMA MASALARI 
26 – 30 Ekim 2011, 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir. 

YAKA KARTI 
Kayıt - rezervasyon ve danışma masalarından kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının kongre  süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve kongre süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için şarttır. 

KONGRE ÇANTALARI 
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt - rezervasyon ve danışma masalarından verilecektir. 

KATILIM BELGELERİ 
Kongre kapanış günü kayıt - rezervasyon ve danışma masalarından verilecektir. Kongreden erken ayrılacak konukların katılım belgelerinin hazırlanması için kayıt - rezervasyon ve danışma masalarındaki görevlilere önceden haber vermeleri gerekmektedir. 

KREDİLENDİRME 
Kongre programı için, Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Komisyonu’na başvuruda bulunulacaktır. 

SUNUM KONTROL MERKEZİ 
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunum kontrol merkezi'nde kontrol etmeniz rica olunur. Kongre süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Kendi dizüstü bilgisayarını kullanmak isteyen konuklarımızın sunum yapacakları salonda mutlaka önceden cihazlarını kontrol etmelerini rica ederiz. Sunumlarınızda kullanmak istediğiniz ekipman / ekipmanları en geç 19 Ekim 2011 tarihine kadar Ventio Organizasyon’ a yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. 

ÖNERİ FORMLARI 
Öneriler sadece web sitemizde yer alan formlar aracılığı ile kabul edilmektedir. Öneri formlarını doldurabilmeniz için tüm konuşmacıların telefon, e-mail, kurum bilgilerinin ve alt konu başlıklarının doldurulması gerekmektedir. Eksik bilgilerin olması halinde sistem formların gönderimine izin vermeyecektir. 

Kongre Bilimsel Yazışma Adresi 
bilimsel@psikiyatri2011.org 

Sponsorluk 
Sponsorluk ile ilgili olarak Ventio Organizasyon ile iletişime geçebilir, sponsorluk taleplerinizi sponsorluk@psikiyatri2011.org adresine yazılı olarak geçebilirsiniz

Türkiye Psikiyatri Derneği 
Genel Merkezi 
Tunus Caddesi 59/5 Kavaklıdere - Ankara 
Tel : 0312 468 74 97 
Faks : 0312 426 04 53 
Web Sitesi : www.psikiyatri.org.tr

  
Nispetiye Cad. Başlık Sok. İnci Apt. No:4 D:3 
1. Levent – İstanbul  
Tel  : 0212 282 5979 
Faks : 0212 282 5917 
Web : www.ventio.com.tr 
E-mail : info@ventio.com.tr 

Ayrıntılı bilgi için http://www.psikiyatri2011.org

Bu haber toplam 3440 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.